vše co potřebujete do 48 hodin

Inovativní Prohlídky nemovitosti
FPV dronEM

Už se nechcete stresovat tím koho vybrat pro natočení vaší nemovitosti? Čekat na výsledek pak několik týdnů? Zvolte si velmi poutavý průlet vaší nemovitosti dronem a my Vám výsledek dodáme do druhého dne.

Dvě videa ve 4K - 16:9 + 9:16 na sociální sítě

jedinečná nabídka Za 5990 Kč

Přehrát video
Přehrát video
Přehrát video

co můžete očekávat

Jak takový One-Take průlet Vaší nemovitostí vypadá? Představte si kameru s křídlama, která se dostane všude… opravdu všude. Letí venku nad nemovitostí, vlítne oknem dovnitř proletí tři místnosti tak abyste každý pokoj viděli z různých úhlů a pak se třeba přes balkon dostane do druhého patra a tak dále a tak dále. 

Tohle vše zvládne na jeden souvislý záběr a tak má zájemce perfektní představu o tom jak nemovitost vypadá a může se do ní rovnou zamilovat. Pro Vás pak prodej či pronájem, bude už pouze formalita a nebudete ztrácet čas s prohlídkami se zájemci, kteří vlastně o danou nemovitost zájem ani nemají. Tento typ videí je v ČR něco úplně nového, zaujme tak i spoustu lidí na sociálních sítích a vy k tomu tak navíc budujete i svou značku! 

Co přesně dostanete

Za neuvěřitelných 5 990 Kč dorazíme až k vám (do 30km od Plzně, nebo Prahy). Ohlídneme prostor, vymyslíme letový plán (to nám zabere 1-2h) a následně natočíme pomocí FPV dronu. Na místě tedy strávíme max 4h času a do 48h od zkončení natáčení máte hotové video v emailu. (Jedno video na šířku 16:9 a druhé na výšku 9:16).

Technicky na průlet nemovitostmi používáme speciální dron s ochranými kryty okolo vrtulí s váhou do 300g, takže se nemusíte bát žádného poškození. K natáčení videa používáme šikovnou kameru gopro, která natáčí ve formátu 8:7 – To znamená že při rozdělení na různé formáty obraz neztrácí kvalitu. 

Videa která od nás dostanete bude jedno ve formátu 16:9 (3840×2160) a druhé video ve formátu 9:16 (2160×3840). Ideální na sociální sítě.

Přehrát video
Přehrát video
Přehrát video

dvě videa do 48h

Pokud nestihneme, platíme za vás.

vyčnívejte na sítích

Ušetřete za reklamu a využijte sílu organického dosahu.

zájemce je už váš

Jeden průlet, jedna úplná představa, díky které se může klient zamilovat.

Původní cena 12900 Kč

jedinečná nabídka Za 5990 Kč